Hikayemiz

HAKKIMIZDA

Sektörün içinde deneyim kazanan ve 2019 yılında
Ertash Düsseldorf adıyla mobilyanın kalbi İnegöl’de kurulan şirketimiz,
yenilikçi yapısıyla modernizmi takip ederek kaliteli ürünler çıkarmayı amaç edinmiştir.
Ertash Düsseldorf sade, şık ve kaliteli modelleriyle sizleri mobilya ve
koltuk alanında güçlü ve özgün tasarımlarıyla buluşturuyor.
Avrupanın takip ettiği tasarım anlayışından aldığımız ilhamla
üretime dair tecrübemizle şu an Türkiye’ye ve
globalde pek çok ülkeye hizmet vermekteyiz.

Misyon

Kaliteyi ön planda tutarak global çaptaki
tüm tarzlara uygun ürünler üretip
bunları seçkin insanlarla buluşturmak.

Vizyon

Rahat, konforlu, özgün ve fonksiyonel tasarımlarla
kaliteyi en üst segmente çıkartıp
müşteri memnuniyetini evrensel çapta sağlamak ve
tüm dünyanın konforu düşlemiş
tüm evlerine hizmet götürmek.

Ekip Üyelerimiz

Mesut Ertaş – Kurucu

1989 Almanya doğumluyum. Orada doğdum, orada büyüdüm. Yüksek Ticaret Enstitüsü’nde Pazarlama eğitimimi tamamladıktan sonra, kariyer hedeflerimde doğru bir rota çizmek adına, 2014’te aile şirketimiz olan Family Group’ta mobilya dünyasının mutfağına indim. Orada; tüm üretim sürecini, tutundurma faaliyetlerini, geçmişin ticaret kültürünü, kurum adabını ve doğru kalitede üretilen bir tasarımın tüm dünyadaki kapıları açabileceğinin büyüleyici hikayesini anladım. Sonrasında bu hikayeye dahil olup kendi tasarımlarımı üretmeye başladım. Bu yolculukta da; yetenekleri, tecrübeleri ve en çok da hayal dünyalarındaki binbir renkle benim yanımda olan ekibimle birlikte Ertash Düsseldorf’un hikayesini kurguladık. Bu hikayedeki tüm paydaşlarımıza ve misafirlerimize teşekkür ediyorum.

Kaan Yelbey – Döşeme Ustası

1980 Bursa İnegöl doğumluyum. Yaklaşık 30 yıldır; döşeme ustalığının tüm inceliklerini, detaylarını ve zanaatin sanatla buluşmasına tanıklık ediyorum. Aslına bakarsanız 30 yıldır geçmişin iç görülerini, geleceğin ev yaşamına entegre edebilmenin yolunu arıyorum. Belki de bir 30 yıl daha arayacağım. Fakat ne aradığını bilmenin en güzel yanı; bulduğun herbir detayda, ARGE çalışmaları sonucunda elde ettiğimiz herbir yeni tasarımda; evin ruhuna ve dolayısıyla evdeki tüm sakinlerin dünyasına dokunmanın paha biçilemez hazzı diyebilirim. Ertash Dusseldorf ailesinin bir parçası olmanın en güzel yanı da bu hazzı dünyanın her coğrafyasında yaşayabileceğimize olan inancım. Hayatımın en kıymetli bölümünü oluşturan koltuk sanatının ve zanaatını; dostlarımla paylaşmanın mutluluğunu ve siz kıymetli misafirlerimizin yaşam alanlarına kattığımız değerin memnuniyetini taşımak sanırım bu 30 yıllık yolculuğumdaki en kıymetli hediye. Bu yolculukta bize eşlik eşlik eden tüm iş ortaklarımıza ve misafirlerimize çokça teşekkürlerimi sunuyorum.

Ronaldo Kanga – Dış Ticaret

1988 Almanya Düsseldorf doğumluyum. Eğitimimi Wuppertal Üniversitesi’nde bitirdikten sonra; farklı sektörlerde farklı işler yapmanın yanı sıra, dansla ilgilendim ve yaşamdan doya doya keyif almanın yollarını; farklı şehirlerde ve farklı coğrafyalardaki ilhamı, insana dair olan tüm hikayelerin ayrıntılarını dinledim. Sonrasında uzun süredir dostluk bağımın hayli güçlü olduğu arkadaşlarımla ortak bir düş için bir yola koyulduk. Ertash Düsseldorf ailesinin pazarlama ve PR iletişimini üstlendim ve şimdi de en iyi bildiğim şeyi en sevdiğim şekilde yapabilmenin mutluluğunu yaşıyorum. Bu yolculukta bize eşlik eden tüm iş ortaklarımıza ve misafirlerimize çokça teşekkürlerimi sunuyorum.

Yusufhan Doğan – Tasarımcı

1988 yılında Antalya’da doğan tasarımcı, eğitim hayatına 2002 yılında Antalya Güzel Sanatlar Lisesinde başladı. 2007 yılında Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Endüstriyel Tasarım bölümünü dereceyle kazandı. 2010’ DESİGN WEEK’de Genç Tasarımcı ödülünü aldı. Çeşitli yarışmalarda birincilik ve dereceler ile ödüllendirildi. REFORMM tasarım stüdyosunu kurdu . Çalışmalarına www.reformm.com çatısı altında devam etmektedir.

Beyza Korkmaz – Tasarımcı

1993 yılında İnegöl’de doğan tasarımcı, Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi, Endüstri Ürünleri Tasarımı Bölümünü okuyarak eğitimini tamamladi. Mobilya sektöründeki kurumsal firmalarda staj ve workshoplara katılan tasarımcı, çeşitli yarışmalarda dereceler ile ödüllendirildi. 2018 yılından itibaren bünyemizde çalışmaya devam etmektedir.

Hakan Sazak – Tasarımcı

1980 İstanbul doğumlu olan tasarımcı, 2000 yılında Uludağ Üniversitesi Mobilya Tasarım ve Dekorasyon Bölümü Mezuniyetinden sonra, sektörün önde gelen firmalarında tasarım yöneticiliğinde bulundu. 2016 yılında profesyonel tasarım hayatına başlayan Tasarımcı Bursa’da kendi tasarım ekibini kurduktan sonra farklı alanlarda 3 ayrı ulusal ödül aldı. Rekabet gücünüzü artırma ilkesi ile halen tasarım faaliyetlerini sürdürmektedir.